Загрузить Adobe Flash Player

З Новим роком та Різдвом

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" щиро вітає з Різдвяними та Новорічними святами!

 

Поставка обладнання

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виготовив та виконав поставку Замовнику обладнання систем диспетчеризаціі та обладнання розподільчих пристроїв 0,4кВ для захисту та керування (Motor Control Centers - MCC).

Обладнання виготовлено на базі комплектуючих Schneider Electic та Siemens.

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" є сертифікованим ОЕМ-партнером з виробництва комплектного обладнання на базі комплектуючих Schneider Electic та Siemens.

 

Поставка силових модулів СМ-ДК системи автоматичного керування

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виконав поставку Замовнику серійної продукції - силових модулів СМ-ДК системи автоматичного керування САУ-КМТ-ДК-Електро.

 

Aqva UKRAINE -2018

6-8 листопада 2018 в Міжнародному виставковому центрі м.Київ, Броварський проспект, 15 проходитиме щорічна XVI Міжнародна спеціалізована виставка  AQUA UKRAINE - 2018.

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" запрошує усіх бажаючих відвідати стенд нашої компанії де можливо буде ознайомитися з продукцією, каталогами, рекламними та технічними матеріалами, поспілкуватися з менеджерами, провести переговори.

 

Створення лабораторіі "Автоматизація технологічних процесів"

Житомирським  національним агроекономічним університетом для практичних занять студентів створена навчально-наукова лабораторія «Автоматизація технологічних процесів».

В якості пристрою автоматизації для стенду, що демонструє технологічний процес водопостачання/водовідведення, використано Станцію автоматичного керування насосним агрегатом «Каскад-К» серійного виробництва ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент».

 

Турнир "Юный Динамовец"

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" спільно з ФСТ "ДИНАМО" та Національним олімпійським комітетом України запрошує усіх бажаючих відвідати Особисто-командний чемпіонат України з дзюдо "ЮНИЙ ДИНАМІВЕЦЬ".

Змагання відбудуться 6 - 7 вересня 2018 р за адресою: м. Очаків, вул. Курортна, 27-А (УСОБ "Динамо")

Урочисте відкриття змагань 06.09.18 о 12-00.

 

Поставка партії станцій автоматичного керування "Каскад-К"

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виконав поставку Замовнику чергової партії серійної продукції - станцій автоматичного керування насосними агрегатами "Каскад-К".

 

День народження "Динамо-Континент"

Шановні друзі!

23 червня підприємство ТОВ "ПТЦ" Динамо-Континент "відзначає День свого народження - 19 років стабільної успішної роботи!

Ми вдячні нашим партнерам за плідну співпрацю, а нашим клієнтам - за довіру до продукції торгової марки "ДК-Електро".

Головною цінністю компанії є наші співробітники, їх професіоналізм та компетентність. Ми - єдина команда, а хороша команда перемагає тоді, коли кожен її співробітник працює з повною віддачею, проявляючи при цьому ініціативу і чітко виконуючи установки керівництва.

Ми не будемо зупинятися на досягнутих рубежах і продовжимо завойовувати нові ринки, освоювати нові технології, радувати Вас новою продукцією.

З Днем Народження, ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент"!

 

День працівників водного господарства України

Шановні працівники водного господарства!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника водного господарства!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення для примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичимо Вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту!

День працівників водного господарства України – це професійне свято, що відзначається в першу неділю червня. Воно було засноване згідно указу Президента України «Про День працівників водного господарства» № 226/2003 від 18 березня 2003 року.

Вода – це основа без якої неможливо уявити життя людини. Без меліорації земель було б неможливим ведення сільського господарства в засушливих регіонах, без централізованого водопостачання в міста мільйони українців не знали би що таке комфорт та гігієна, практично всі промислові підприємства в тій чи іншій мірі використовують воду для потреб виробництва. Саме для забезпечення всіх цих потреб існує ціла галузь економіки – водне господарство.

 

 

Енергозберігаюче електротехнічне обладнання

В другій декаді травня 2018 року ТОВ ВТЦ «Динамо-Континет», для своїх замовників, виготовив та виконав поставку партії енергозберігаючого  електротехнічного обладнання.

 

Міський водоканал

В першій декаді квітня 2018 року ТОВ ВТЦ «Динамо-Континет», для своїх замовників, виготовив та виконав поставку партії енергозберігаючого  електротехнічного обладнання.


 

Енергозберігаюче електротехнічне обладнання

В лютому 2018 року ТОВ ВТЦ «Динамо-Континет», для своїх замовників, виготовив та виконав поставку партії енергозберігаючого  електротехнічного обладнання.

Призначення даних модулів – автоматичне керування і підтримка заданих технологічних параметрів системи водопостачання водонапірної насоснох станції  , можливість інтеграції в загальну систему диспетчеризації.

 

Всесвітній день водних ресурсів

Щорічно 22 березня в світі відзначають Всесвітній день водних ресурсів (World Day for Water або World Water Day). Ідея його проведення вперше прозвучала на Конференції ООН з охорони навколишнього середовища та розвитку (ЮНСЕД), яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

У червні 1999 року в Лондоні на ІІІ Конференції міністри екології та охорони здоров'я 35 європейських країн, в тому числі і України, підписали Протокол з проблем води та здоров'я, зобов'язавшись оберігати своїх громадян від захворювань, пов'язаних із забрудненням води, захищати водні ресурси, створювати системи усунення небезпечних ситуацій.

На Україні Всесвітній день води (World Water Day) присвячують здійсненню рекомендацій ООН і проводять конкретні заходи, необхідні в національному контексті.

Вода необхідна людству. Крапля води має силу, крапля води необхідна всім. Хоча 70% земної поверхні вкрито водою, 97,5% - це солона вода. З решти 2,5% прісної води, майже 68,7% - замерзла вода крижаних шапок і льодовиків. Тільки один відсоток від загального обсягу водних ресурсів планети доступний для використання людиною. У 20 столітті використання води збільшилася в 6 разів і більш ніж в 2 рази перевищує темпи приросту населення. У розвинених країнах до 30% запасів прісної води втрачаються через витоки, а в деяких великих містах втрати можуть досягати 70%.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити громадське розуміння як проблем, так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова в зобов'язання та дії в рамках загальної теми.

 

День працівників ЖКГ та побутового обслуговування

Колектив підприємства ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" від щирого серця вітає працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування з професійним святом!

Представники даних професій створюють затишок наших осель та прибудинкових територій. Надають нам можливість красиво та охайно виглядати зовнішнє. Утримувати у належному стані автомобілі, велосипеди тощо.

Напередодні свята бажаємо, щоб з Вами завжди були повага, вдача, прекрасне здоров'я і чудовий настрій!

 

8 Березня

Любі жінки!

Сердечно вітаємо вас з днем всіх жінок - 8 березня!

Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів у житті, багато любові та хай у вас завжди буде весняний настрій!

 

Поставка обладнення КП

З початку року на виробничих потужностях ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент", за результатами виграних тендерів, розміщено декілька заказів з виготовленння модулів системи автоматичного керування "САУ-КМТ-ДК-Електро".

Так для одного з обласних комунальних підприємств з водопостачання України на другу декаду березня місяця запланована передача наступного обладнання:

  • Силові модулі управління насосними агрегатами с перетворювачеми частотити потужністю 160 кВт СМ-ДК
  • Модуль дистаційного керування МДУ-ДК
  • Модуль керування засувками МУ-ДК-ЭПЗ
  • Пульти місцевого керування ПМУ-ДК
  • Модуль спряжіння МС-ДК
  • Шафа АВР

САУ призначена для встановлення  на водонапірній насосній станції (ВНС) і повністю забезпечує автоматичну роботу ВНС відповідно до технологічних режимів.

 

Енергозберігаюче електротехнічне обладнання

В кінці грудня 2017 року ТОВ ВТЦ «Динамо-Континет», для своїх замовників, виготовив та виконав поставку партії енергозберігаючого  електротехнічного обладнання.

Призначення: автоматичне керування і підтримка заданих технологічних параметрів системи водопостачання, можливість інтеграції в загальну систему диспетчеризації.

 

Енергозберігаюче електротехнічне обладнання

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виготовив і  відвантажив "Систему автоматичного управління (САУ,SCADA-системи)"для своїх замовників

Призначення: збір даних,автоматичне керування і підтримка заданих технологічних параметрів резервної електричної котельні. Візуалізація техпроцесу, місцеве управління (touch screen), дистанційне управління (Автоматизоване робоче місце), архівація даних .

 

Aqua Ukraine 2017

Шановні партнери !

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE - 2017»

Компанія «Динамо-Континент» дякує учасникам виставки, які відвідали наш стенд.

Ми були раді зустрітися зі старими партнерами, а також завести нові ділові відносини.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

Aqua2017

Шановні партнери!

Компанія «Динамо-Континент» є експонентом виставки «AQUA UKRAINE - 2017» яка прооходимите з 7 по 9 листопада у рамках Міжнародного конгрессу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2017 "м. Київ

Запрошуємо Вас в конференц-зал виставки ознайомитися з нашим стендом (F 1-2)

Будемо раді зустрічі з Вами за адресою м.Київ, Міжнародний виставковий центр,станція метро "Лівобережна",Броварський проспект, 15,

Реєстрація та детальна інформація про захід доступна на сайті www.iec-expo.com.ua

Дякуємо за співпрацю та до зустрічі на виставці!

 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 > Последняя >>

Страница 1 из 4

Новости компании

19.12.2018

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" щиро вітає з Різдвяними та Новорічними ...

Подробнее

20.11.2018

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виготовив та виконав поставку Замовнику обладнання систем диспетчеризаціі та обладнання розподільчих пристроїв 0,4кВ для захисту та керування (Motor Control Centers - MCC). Обладнання виготовлено на базі комплектуючих Schneider ...

Подробнее

12.11.2018

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" виконав поставку Замовнику серійної продукції - силових модулів СМ-ДК системи автоматичного керування САУ-КМТ-ДК-Електро....

Подробнее

23.10.2018

6-8 листопада 2018 в Міжнародному виставковому центрі м.Київ, Броварський проспект, 15 проходитиме щорічна XVI Міжнародна спеціалізована виставка  AQUA UKRAINE - 2018. ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" запрошує усіх бажаючих відвідати стенд нашої компанії де можливо буде ...

Подробнее

5.10.2018

Житомирським  національним агроекономічним університетом для практичних занять студентів створена навчально-наукова лабораторія «Автоматизація технологічних процесів». В якості пристрою автоматизації для стенду, що демонструє технологічний процес водопостачання/водовідведення, використано Станцію автоматичного керування насосним ...

Подробнее

4.09.2018

ТОВ ВТЦ "Динамо-Континент" спільно з ФСТ "ДИНАМО" та Національним олімпійським комітетом України запрошує усіх бажаючих відвідати Особисто-командний чемпіонат України з дзюдо "ЮНИЙ ДИНАМІВЕЦЬ". Змагання відбудуться 6 - 7 вересня 2018 р за адресою: ...

Подробнее

Энергосбережение, асу, преобразователи частоты, частотный преобразователь, grundfos насосы, системы водоснабжения, danfoss, шкафы управления, энергосберегающие технологии, защита электродвигателя, насосы эцв, комплексная защита электродвигателя, автоматизация паровых котлов, энергосбережение в водоснабжении, станция автоматического управления, устройство плавного пуска, автоматическая система управления, системы отопления и водоснабжения, системы водоотведения, водоснабжения станции, глубинные насосы, преобразователь частоты двигатель, устройство плавного пуска электродвигателя, насосные станции водоснабжения, насосы консольные, автоматизация насосных станций, автоматизация котлов, проект водоснабжения, автоматизация ВНС, автоматизация КНС, станции водоотведения, реконструкция насосных станций, станция управления насосами, автоматизация теплопунктов, контроль скорости транспортеров, системы автоматизации элеваторов