Schneider Electric (Франція) — велика французька компанія, що забезпечує розробку та виробництво електротехнічних виробів, приладів і телемеханіки в галузі управління електроенергією, а також комплексних енергоефективних рішень для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва.


ТОВ "ВТЦ "Динамо-Континент" є офіційним ОЕМ-партнером ТОВ "Шнейдер Електрік Україна".

 

Компанія Grundfos (Данія) є світовим лідером у виробництві передового насосного обладнання і задає тенденції в області технологій обробки води. Серед основних груп виробів виділяють циркуляційні насоси (UP), глибинні насоси (SP) та відцентрові насоси (CR).


ТОВ "ВТЦ "Динамо-Континент" є офіційним дилером ТОВ "Грундфос Україна".

 

Siemens AG (Німеччина) — німецький транснаціональний концерн, що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв'язку. Штаб-квартири знаходяться в Берліні і Мюнхені.


ТОВ "ВТЦ "Динамо-Континент" є офіційним ОЕМ-партнером компанії Siemens AG на території України.

 

Компанія «Hawle» — провідне європейське підприємство в області виробництва запірної арматури, монтажних матеріалів для систем водопостачання та водовідведення. Товари призначені для комплектації будь-яких будівельних об'єктів, забезпечення виробничих підприємств і компаній сфери житлово-комунального господарства, нафтової, газової, енергетичної та хімічної промисловості.


ТОВ "ВТЦ "Динамо-Континент" є офіційним дилером з реалізації продукції Hawle.

 

Херсонський електромеханічний завод (ХЕМЗ) — великий вітчизняний виробник заглибних (свердловинних) електронасосів типу ЕЦВ, а також консольних відцентрових насосів і вакуумних насосів. На сьогоднішній день в номенклатурі продукції заводу вже понад 100 видів насосів.


ТОВ "ВТЦ "Динамо-Континент" є офіційним торгівельним представником заводу в Україні.

 

HYDRO - VACUUM S.A. (Польща) — великий польський виробник насосів та насосних систем. Насоси "HYDRO-VACUUM" успішно працюють на багатьох промислових і водопровідно-каналізаційних підприємствах Європи та характеризуються надійністю, енергоекономністю та якісним матеріалом виготовлення.

 

Moeller Holding GmbH — компанія, що надає рішення для ефективного управління електричною, гідравлічною та механічною енергією. В електротехнічний сектор компанії входить обладнання раніше придбаних торгових марок, таких як: Powerware, Cutler-Hummer, Moeller, Cooper Industries, а також обладнання власних розробок.

 

Rittal — провідний світовий постачальник інноваційних шаф і корпусів. 10 000 кваліфікованих співробітників по всьому світу, 19 високотехнологічних виробничих об'єктів, 60 міжнародних філій, 22 центри доставки, зосереджених в Німеччині і більш ніж 150 в усьому світі.

 

ETI (Словенія) — електротехнічна компанія, яка спеціалізується на високоякісних комплексних рішеннях для управління, сигналізації, комутації та захисту електричних ланцюгів і устаткування, всіх видів запобіжників, автоматичних вимикачів і диференціальних реле. В асортименті продукції присутні вимикачі навантаження, перемикачі, лампи.

 

KUBICEK VHS (Чехія) — компанія, що спеціалізується на виробництві повітродувок ROOTS (компресорів ROOTS) та їх агрегатів, що використовуються у найширшому спектрі галузей, починаючи з водопостачання та водовідведення і закінчуючи сільським господарством, харчовою і будівельною промисловістю.

 

ІEK Україна — один з провідних виробників і постачальників електротехнічної продукції на території України. ІEK Україна пропонує готові комплексні рішення в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та ІТ-технологій.

 

 

 

 

 

© 2019-2024 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору