Спеціалістами ТОВ ВТЦ «Динамо-Континент» розроблений Каталог для проєктування систем автоматичного управління технологічними процесами на насосних станціях з метою підвищення їх енергоефективності за допомогою сучасних засобів обчислювальної та мікропроцесорної техніки.

Завантажити каталог можливо за наступним посиланням: https://drive.google.com/file/d/156zFpIvG28v4XdWsyqPHR_bc2yq5dswh/view.

У каталозі пропонується на розгляд та впровадження система автоматичного управління комплектно-модульного типу «САУ-КМТ-ДК-Електро», яка серійно виробляється українським підприємством «Динамо-Континент».

Система «САУ-КМТ-ДК-Електро» побудована на основі типових модулів. Набір типових модулів в певні структури дозволить організувати, як прості, так і складні системи автоматичного управління технологічними процесами будь-якого призначення. До переваг проєктування на основі уніфікованих модулів можна віднести зручність, простоту та швидкість проєктних робіт.

Система «САУ-КМТ-ДК-Електро» виробляється у відповідності до вимог системи управління якістю ISO 9001 та ТУ У 27.1-30460473-004:2013.

© 2019-2021 DK-Elektro Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору